Polaris hücre biyolojisi, görüntülemesi ve moleküler analizi tek iş akışıyla gerçekleştiren tamamen entegre masa üstü bir sistemdir. Karmaşık mikro akışkanların elektronik ve hava basınçlı  kontrolü ile hücre seçimi, reaktif eklenmesi ve işlenmesi sağlanırken ayrıca platform içindeki yerleşik sistem çevresel sıcaklık, gaz ve nem kontrolü ile 24 saat boyunca hücreleri canlı tutar. Yerleşik optik sistem flörosan işaretli hücreleri, canlılık, immünofenotip ve transgenik reporter gibi özelliklerine göre ayırt ederek, çalışmanız için spesifik doğru alt grupları seçtiğinizden emin olmanızı sağlar. Bu kritik adımları tek sistemde birleştirilmesi ile Polaris, güncel zenginleştirme tekniklerinizin doğal bir uzantısı haline gelerek örnekten veriye tam bir çözüm sağlar.

Polaris:

https://www.fluidigm.com/products/polaris

Polaris, her bir tek hücrenin fonksiyonu ve onu düzenleyen mekanizmaların araştırılması için ufuk açıcı bir sistemdir. Sistem tek bir hücreyi izole etmeye, onu dozlama ve tepkilerini gözlemlemeye, zamansal ve koşulsal değişikliklerin gen ekspresyon profilleri üzerine etkilerini inceleme imkanı verir.

 

48 ayrı bölmede 48 ayrı hücreyi tek tek yakalayabilirsiniz.

Hücrelerinizi canlı olarak yakalar.; her bir hücreyi 24 saat boyunca istediğiniz koşullarda hücre kültüründe tutabilirsiniz.

Sadece istediğiniz hücreleri floresan işaretli boyalarla yakalayabilirsiniz.

%1 düzeyindeki seyrek bulunan hücreleri dahi yakalayarak izole edebilirsiniz.

Polaris çipi içerisinde hücreleri parçalayıp direkt olarak cDNA ya dönüştürüp, Preamplifiye edebilirsiniz.

İstediğiniz tek bir hücreden DNA, RNA Dizi Analizi, Gen Ekspresyonu analizi yapmanıza olanak sağlar.

Singular™Analiz Toolset hizmeti ile analizlerini kolay, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.