TorosGen Biyoteknoloji, kardiyovasküler hastalıklar ve tromboz ile ilişkili olduğu bilinen mutasyonlar için geliştirdiği, 18 mutasyonu aynı anda analiz eden NanoCVD ürününü, hizmetinize sunar.

NanoCVD ürünümüz, Fluidigm Inc. tarafından geliştirilen ve nano teknoloji temelli PCR çipleri olarak da bilinen Dynamic Array tekniğinin  tüm avantajlarını sunmaktadır.

Yapılacak işlem DNA örneklerini PCR karışımı ile karıştırıp Dynamic Array çipinin örnek için hazırlanmış bölümüne ve 18 mutasyon için hazırlanmış kullanıma hazır reaktifleri de reaktif bölümüne pipetle aktarmaktan oluşur. Hepsi bu kadar. Toplam 10 dakika süren bu elde hazırlık aşamasından sonra, sonuçlarınız 3 saatten daha kısa bir zamanda analiz edilmeye hazır olur.

Üç saat içinde 96 hasta örneğinin her birinin 18 farklı mutasyonuna ait sonuçlar elde edilir. Kısaca 96 x 18= 1728 adet PCR reaksiyonunun hazırlanıp sonuçlandırılması 3 saat gibi kısa bir sürede  geçekleştirilmektedir.

Sonuçlar yandaki grafikte görüldüğü gibi kolayca ve görsel olarak analiz edilir. Klasik Real-Time PCR analizi ile 5-6 gün sürecek olan deney süresi NanoCVD ürünümüz ile sadece 3 saatte tamamlanmaktadır.

Nano CVD Broşür