Proteomiksin Gücü

CyTOF® 2 Kütle sitometresi hücre analizinde yeni bir çağı başlatıyor. Eşzamanlı olarak tek hücre düzeyinden çoklu protein çalışmalarına kadar geniş bir alanda çalışabilen sistem her bir hücre tipini ve işlevlerini tek hücre düzeyinde anlayabilme sürecimizi inanılmaz düzeyde hızlandırıyor. Stabil metal izotoplar kullanarak TOF (Uçma zamanı) kütle sitometrisi işlemlerini yapan sistem 120 den fazla dedeksiyon kanalı ile hayatın temel birimini anlamanız konusunda size başka hiç bir sistemin sağlayamayacağı avantajlar sağlıyor.

100 den fazla kanal ile biyolojik sistemlere olan bakış açınızı eşi benzeri görülmemiş şekilde değiştirecek Her hücreyi normal ve patolojik durumlarda fenotipik ve fonksiyonel olarak ayırımlayabilen Maxpar® reaktifleri, deney tasarımı ve bulut tabanlı analiz sistemi ile tam anlamıyla çözüm üreten bir Kütle sitometre sistemidir.

CyTOF 2 yüksek hızlı tek hücre analizi ve 120 den fazla metal proble çözümleme yapabilen dünya üzerindeki tek kütle sitometresidir. Maxpar reaktifleri ile 36 dan fazla protein tek bir tüp içerisinde eş zamanlı olarak analiz edilebilir. Biyolojik sistemlerin kompleks fonksiyonlarını tek bir cihazla, tek hücre düzeyinde inceleyebilme fırsatını size sunan bir platformdur.