Başarılı bir targeted sequencing işlemi hazırladığınız örnek kütüphanesinin kalitesine bağlıdır. Bu konuda Access Array sistemi ön hazırlıklarınızı hızlı ve başarılı şekilde yapabilmenizi sağlar.

Access array sisteminin yüksek kapasite ve ekonomik çalışma imkanı veren Mikro akışkan ve paralel olmayan PCR performansı aynı zamanda çok yüksek kalitede SNP identifikasyon amplikonları, sekans varyasyonları ve yüzlerce numunede mutasyon tespiti yapmanıza olanak veren sekansa hazır DNA numuneleri hazırlamanıza olanak sağlar.

Hedeflerinize % 95 uygunlukta yüksek kaliteli SPESİFİK amplikonlar elde edebileceğiniz 50 ng başlangıç DNA sı ile istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz kadar HASSAS Sadece 20 dakikalık manuel bir çalışma sonrası hataları minimuma indirecek DOĞRULUKTA bir çalışma akışı sağlayanHiSeq™, MiSeq™ ve Ion PGM™ gibi bir çok nex-Gen sistemi ile UYUMLU olarak çalışabilen bir sistemdir.

Fluidigm ın mikro akışkan teknolojisi ve bir kontrol ünitesini bir araya getiren Access Array paltformu, numune spesifik bar kod sekansları ve sequencer spesifik tag ler kullanarak yarattığı eşsiz etiketleme protokolü ile size amplicon kütüphaneleri oluşturmaktadır.

Sistem; multipleks primerleri ile her numune için 480 amplikonluk kütüphaneler oluşturur ve bar kod sistemi sayesinde 384 numuneyi tek bir multipleks sekanslama işleminde hazırlayarak çok yüksek hassasiyet ve doğrulukta kütüphaneleri ekonomik bir şekilde kullanımınıza hazır hale getirir.